Атмосфера

Дегустації та івенти Pasta e Vino

Опубліковано: 22 Ноя 2018 - 09:15

У чому суть успішного ресторану?

Кухня. Авторська, незвичайна, з характером. Напій. Віскі, вино чи коктейль, головне, щоб міцний і з душею. Сервіс. Команда людей, які обожнюють те, чим займаються, і не соромляться про це розповісти усьому світу. Інтер’єр. Стильний, повний невловимих елементів, які створюють атмосферу, комфортний, але не пафосний.

І життя ресторану – те, в якому поєднується все вищеописане. Шеф-кухар, який готує перед гостями пасту в головці пармезану. Офіціант, який знає на ім’я ваших племінників та улюблене вино вашої бабці. Сомельє, який з першого погляду вгадує вино для вас та проводить індивідуальні дегустації. І бармен, який вже давно перетворився на одного з найближчих друзів. Це і є життя ресторану. Неспокійне, харизматичне, сповнене складнощів і радостей.

Команда Pasta e Vino – це люди абсолютно несхожі один на одного. Кожен з нас є чудовим знавцем своєї справи. Тому в Pasta e Vino з’явилось безліч цікавих і абсолютно різнотипних івентів.

  • Шеф-сомельє влаштовує винні вечори та індивідуальні дегустації. Там ми говоримо про смаки, аромати та поєднання. Звичайно, з вином власного імпорту з регіону Бордо. З правильними келихами та температурою подачі. Для недосвідчених і тих, хто розуміється.
  • Шеф-кухар готує найсмачніші гастро-вечори, де знайомить з тонкощами локальної кухні та вчить вирізняти найтонші нюанси спецій. Розповідає про апетайзери, мікрогріни, визнану класику та нові гастротренди. Адміністратор з офіціантами проводять смачні інтелектуальні бранчі, де завжди так цікаво заводити нові знайомства, враження та вподобання.
  • Шеф-бармен прививає культуру пиття міцного алкоголю та спокушає авторськими коктейлями та барних дегустаціях. А ще фешн-покази, дитячі майстер-класи, кейтерінги, вечірки та мотиваційні сніданки… Напевно, ще не все ідеально. Не кожен рух прорахований до секунди, а спікери не такі впевнені, якими б могли бути… Але наші івенти точно наповнені життям та енергетикою, яка щоразу повертає гостей до нас.
Приєднуйтесь, бо з нами цікаво!